החלפת מנעולים בירושלים הוא דבר שכיח מאוד בקרב שירות המנעולנים שאנו מספקים. מנעולן בירושלים מעניק שירות אישי מהיר ומקצועי הכוללים החלפת מנעולים בירושלים.
בחירת המנעול שישרת אתכם הוא עניין חשוב, בעת החלפת מנעולים בירושלים אנו נספק לכם שירות אמין עם ידע וניסיון שיסיעו לכם להחליט ולבחור את המנעול הטוב ביותר עבורכם.

המנעול הן בדירה, הן ברכב, הן בכספות ועוד, משמשות אותנו לשמירה על האוטונומיה הפרטית שלנו, מבלי שתהיה האפשרות לחדור אליו, עולם המנעולים למעשה יוצר, מגן ומבטח, את העולם הפרטי והאישי שלנו, ושומר עליו מכל משמר. כך אנחנו בשירות מנעולן בירושלים רואים את המנעולים. כיום, מתרחשות למעלה מ-80 אלף פריצות מדי שנה (לפי פירוסמי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה – הלמ"ס) והחשיבות בנעילה מקצועיות ואיכותית גבוה מאוד. מהסיבה הזאת קודם כל חשוב מאוד לבחור את המנעולן שמטפל בדלתות הבית שלכם באופן קפדני, וכמובן לא להתפשר על נעילת הבית שלכם או כל אמצעי אחר שחשוב לכם לשמור עליו.

למה להחליף מנעול –

חשש מפריצות – כמו שאמרנו קודם, פריצות הן למעשה פעולה פלילית, שמסכנת רכוש יקר ערך עבורנו, לכן אנחנו ממליצים בחום לא להתפשר על סוג המנעול, בעת התקנת המנעול, על מנת לאטום ולהגן על הבית בחוזקה.

אבדן צרור מפתחות – לעתים לכולנו מזמן לאבד כרטיס אשראי, או צרור מפתחות, החיסרון של המפתחות לעומת הכרטיס אשראי, שאת המפתח לא ניתן לבטל דרך הטלפון, לכן ישנם מקרים רבים שבהם הלקוחות כבר מעדיפים להחליף מנעול ולבצע התקנת מנעול מחדש, מאשר לשכפל מפתח. בגלל החשש מפריצות.

עייפות החומר – דבר הנפוץ פחות, וגם הכי פחות אמין, זו העובדה שהצילינדר לא מסתובב באופן חלק. במקרים חריגים מדובר בעייפות החומר ובמקרים קיצוניים יש צורך בהחלפת מנועלים ולשם כך נבצע התקנת מנעול חדש. אך ברוב המקרים יש אפשרות לתקן את הצילינדר הקיים ולהחזירו לעבוד בביטחון. חשוב לציין כי צילינדר ומנעול הם כלי חזק ועמיד שמחזיק לשנים.

מנעולן בירושלים מספק מגוון שירותי החלפת מנעולים בירושלים, התקנת מנעולים בירושלים והסביבה, שכפול מפתחות ומגוון רחב של סוגי פריצות. אנחנו במנעולן בירושלים דובקים בשירות אמין מקצועי ומהיר ובמחירים שיכנסו אתכם הבית העם חיוך!